SST25VF016B-50-4I-QAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF016B-50-4I-QAF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf2.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf3.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF016B-50-4I-QAF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON (5x6)
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα SST25VF016B504IQAF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Mb (2M x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης FLASH Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (5x6)
Συχνότητα ρολογιού 50MHz Αριθμός μέρους βάσης SST25VF016B