SST25PF040C-40V/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25PF040C-40V/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SST25PF040C-40V/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25PF040C-40V/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79521 pcs Φύλλο δεδομένων SST25PF040C-40V/SN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 40MHz