PIC32MX695F512HT-80V/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MX695F512HT-80V/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά PIC® 32MX
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 53 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)