PIC32MX230F256B-50I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX230F256B-50I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: PIC32MX230F256B-50I/SS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MX230F256B-50I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 34143 pcs Φύλλο δεδομένων PIC32MX230F256B-50I/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 50MHz Σειρά PIC® 32MX
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 19 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SSOP