PIC32MX170F256B-50I/SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SDIP
Φύλλα δεδομένων: PIC32MX170F256B-50I/SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MX170F256B-50I/SP Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 27007 pcs Φύλλο δεδομένων PIC32MX170F256B-50I/SP.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SPDIP
Ταχύτητα 50MHz Σειρά PIC® 32MX
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SPDIP