PIC32MX150F128D-50I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX150F128D-50I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MX150F128D-50I/ML.pdf2.PIC32MX150F128D-50I/ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
225 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MX150F128D-50I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFN (8x8)
Ταχύτητα 50MHz Σειρά PIC® 32MX
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 35 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 44-QFN (8x8)