PIC32MM0064GPL036-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MM0064GPL036-E/MV.pdf2.PIC32MM0064GPL036-E/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MM0064GPL036-E/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-UQFN (5x5)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 32MM
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 29 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 40-UQFN (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 14x10/12b, D/A 1x5b