PIC32MM0032GPL036-E/M2
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0032GPL036-E/M2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος 32KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MM0032GPL036-E/M2.pdf2.PIC32MM0032GPL036-E/M2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
490 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MM0032GPL036-E/M2 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 32KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 36-SQFN (6x6)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 32MM
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 36-VFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC32MM0032GPL036-E/M2TR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 29
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-SQFN (6x6)