PIC32MM0016GPL028-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0016GPL028-E/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος 16KB FLASH, 4KB RAM, 79 COREMARK
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MM0016GPL028-E/SO.pdf2.PIC32MM0016GPL028-E/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MM0016GPL028-E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 16KB FLASH, 4KB RAM, 79 COREMARK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 32MM
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 22 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 12x10/12b, D/A 1x5b