PIC24FV16KA304-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48UQFN
Φύλλα δεδομένων: PIC24FV16KA304-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FV16KA304-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 33324 pcs Φύλλο δεδομένων PIC24FV16KA304-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC24FV16KA304IMV Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 38
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 512 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b