PIC24FV08KM202T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV08KM202T-I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FV08KM202T-I/ML.pdf2.PIC24FV08KM202T-I/ML.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FV08KM202T-I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FV08KM202T-I/ML.pdf2.PIC24FV08KM202T-I/ML.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-QFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (2.75K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 512 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 28-QFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 19x10b/12b, D/A 2x8b