PIC24FJ64GA705T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA705T-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16-BIT 64KB FLASH 48TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ64GA705T-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA705T-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ64GA705T-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 68093 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ64GA705T-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA705T-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TQFP (7x7)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 48-TQFP
Αλλα ονόματα PIC24FJ64GA705T-I/PT-ND
PIC24FJ64GA705T-I/PTTR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 40
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 14x12b