PIC24FJ64GA702-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16-BIT 64KB FLASH 28UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ64GA702-I/MV.pdf2.PIC24FJ64GA702-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ64GA702-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 70257 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ64GA702-I/MV.pdf2.PIC24FJ64GA702-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-UQFN (4x4)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 22 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-UQFN (4x4)