PIC24FJ64GA202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA202T-I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ64GA202T-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 36188 pcs Φύλλο δεδομένων PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP