PIC24FJ64GA108-I/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ64GA108-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA108-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ64GA108-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 20933 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ64GA108-I/PT.pdf2.PIC24FJ64GA108-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-TQFP (12x12)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (22K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 80-TQFP
Αλλα ονόματα PIC24FJ64GA108IPT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 69
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b