PIC24FJ32MC102T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC102T-I/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ32MC102T-I/SO.pdf2.PIC24FJ32MC102T-I/SO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ32MC102T-I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4696 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ32MC102T-I/SO.pdf2.PIC24FJ32MC102T-I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 16 MIPs Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 1K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b