PIC24FJ192GA110T-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ192GA110T-I/PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100TQFP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ192GA110T-I/PF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 100-TQFP
Αλλα ονόματα PIC24FJ192GA110T-I/PFTR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 85
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 192KB (65.5K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)