PIC24F16KM202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KM202T-I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24F16KM202T-I/SS.pdf2.PIC24F16KM202T-I/SS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24F16KM202T-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4661 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24F16KM202T-I/SS.pdf2.PIC24F16KM202T-I/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (5.5K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 24 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 512 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SSOP Μετατροπείς δεδομένων A/D 19x10b/12b, D/A 2x8b