PIC24F16KM104-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24F16KM104-I/MV.pdf2.PIC24F16KM104-I/MV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24F16KM104-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4845 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24F16KM104-I/MV.pdf2.PIC24F16KM104-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (5.5K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 38 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 512 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 22x10b/12b