PIC24F08KL302-E/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KL302-E/MQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24F08KL302-E/MQ.pdf2.PIC24F08KL302-E/MQ.pdf3.PIC24F08KL302-E/MQ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24F08KL302-E/MQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-QFN (5x5)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 24F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 24 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 28-QFN (5x5) Μετατροπείς δεδομένων -