PIC18LF45K80-I/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC18LF45K80-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Φύλλα δεδομένων: PIC18LF45K80-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF45K80-I/PT Κατασκευαστής Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 41337 pcs Φύλλο δεδομένων PIC18LF45K80-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 44-TQFP (10x10)
Σειρά PIC® XLP™ 18K Κατάσταση RoHS Tray
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 64MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Πόλωση 44-TQFP Άλλα ονόματα PIC18LF45K80IPT
Oscillator Τύπος A/D 11x12b Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Λειτουργικό σύστημα PIC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC18LF45K80-I/PT
Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Περιγραφή IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
SRAM Bytes δεδομένων 1K x 8 Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 3.6 V