PIC18LF44K22-I/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40UQFN
Φύλλα δεδομένων: PIC18LF44K22-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
365 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF44K22-I/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 50803 pcs Φύλλο δεδομένων PIC18LF44K22-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-UQFN (5x5)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 768 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (8K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-UFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC18LF44K22IMV Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 35
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-UQFN (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 30x10b