PIC18LF4439-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4439-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
Φύλλα δεδομένων: PIC18LF4439-I/PT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF4439-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5294 pcs Φύλλο δεδομένων PIC18LF4439-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 640 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 12KB (6K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 32 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 12KB (6K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b