PIC18LF4410-I/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
190 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF4410-I/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 768 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (8K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 36 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP