PIC18LF27J53T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF27J53T-I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF27J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF27J53T-I/SS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF27J53T-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 32669 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF27J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF27J53T-I/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 2.75 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 48MHz Σειρά PIC® XLP™ 18J
RAM Μέγεθος 3.8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (64K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 22 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18J Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 128KB (64K x 16) FLASH 28-SSOP