PIC18LF25K42-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF25K42-E/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF25K42-E/SS.pdf2.PIC18LF25K42-E/SS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
470 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF25K42-E/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 69431 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF25K42-E/SS.pdf2.PIC18LF25K42-E/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SSOP