PIC18LF24K42-E/SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF24K42-E/SP.pdf2.PIC18LF24K42-E/SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
420 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF24K42-E/SP Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 57386 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF24K42-E/SP.pdf2.PIC18LF24K42-E/SP.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SPDIP
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SPDIP