PIC18LF2439T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2439T-I/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 12KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF2439T-I/SO.pdf2.PIC18LF2439T-I/SO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF2439T-I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4105 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF2439T-I/SO.pdf2.PIC18LF2439T-I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 640 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 12KB (6K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 12KB (6K x 16) FLASH 28-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 5x10b