PIC18F8620-I/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F8620-I/PT Κατασκευαστής Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 80-TQFP (12x12)
Σειρά PIC® 18F Κατάσταση RoHS Tray
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 25MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 64KB (32K x 16) Μέγεθος μνήμης προγράμματος EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Πόλωση 80-TQFP Άλλα ονόματα PIC18F8620IPT
Oscillator Τύπος A/D 16x10b Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Λειτουργικό σύστημα PIC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC18F8620-I/PT Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 64KB (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Περιγραφή IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP SRAM Bytes δεδομένων 1K x 8
Μετατροπείς δεδομένων 4.2 V ~ 5.5 V πυρήνα Μέγεθος 3.75K x 8