PIC18F65K90T-I/MR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F65K90T-I/MR.pdf2.PIC18F65K90T-I/MR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F65K90T-I/MR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 30267 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F65K90T-I/MR.pdf2.PIC18F65K90T-I/MR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFN (9x9)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 53 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)