PIC18F65K80-I/MR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F65K80-I/MR.pdf2.PIC18F65K80-I/MR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F65K80-I/MR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 24753 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F65K80-I/MR.pdf2.PIC18F65K80-I/MR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFN (9x9)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 3.6K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 64-VFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC18F65K80IMR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 54
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Μετατροπείς δεδομένων A/D 11x12b