PIC18F65K22-I/PTRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F65K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F65K22-I/PTRSL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F65K22-I/PTRSL Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 32258 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F65K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F65K22-I/PTRSL.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Αλλα ονόματα PIC18F65K22IPTRSL Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 53
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b