PIC18F6393T-I/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F6393T-I/PT.pdf2.PIC18F6393T-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F6393T-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 30108 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F6393T-I/PT.pdf2.PIC18F6393T-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 768 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Αλλα ονόματα PIC18F6393T-I/PTTR Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 50
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 12x12b