PIC18F47K42-I/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F47K42-I/P.pdf2.PIC18F47K42-I/P.pdf3.PIC18F47K42-I/P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F47K42-I/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18F
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 36 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18F Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 40-PDIP