PIC18F26K80T-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F26K80T-E/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F26K80T-E/SO.pdf2.PIC18F26K80T-E/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F26K80T-E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 28783 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F26K80T-E/SO.pdf2.PIC18F26K80T-E/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 3.6K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (32K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC18F26K80T-E/SOCT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 24
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x12b