PIC18F25Q10T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F25Q10T-I/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F25Q10T-I/SO.pdf2.PIC18F25Q10T-I/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F25Q10T-I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93604 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F25Q10T-I/SO.pdf2.PIC18F25Q10T-I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18Q
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC18F25Q10T-I/SOCT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 25
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SOIC