PIC18F24Q10-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F24Q10-I/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος 16KB FLASH, 1KB RAM, 256B EEPROM
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F24Q10-I/SO.pdf2.PIC18F24Q10-I/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F24Q10-I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 100494 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F24Q10-I/SO.pdf2.PIC18F24Q10-I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18Q
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC