PIC17C766T-16E/L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C766T-16E/L Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 84-PLCC (29.31x29.31)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 902 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 84-LCC (J-Lead)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 66 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b