PIC17C756A-16/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB OTP 64TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C756A-16/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 902 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 50 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) OTP 64-TQFP (10x10)