PIC17C42A-16E/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB OTP 44PLCC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C42A-16E/L Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 232 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (2K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Μετατροπείς δεδομένων -