PIC16LF877T-04/L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: PIC16LF877T-04/L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF877T-04/L Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 3969 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16LF877T-04/L.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Ταχύτητα 4MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 368 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b