PIC16LF84T-04I/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF84T-04I/SO.pdf2.PIC16LF84T-04I/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF84T-04I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 18116 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF84T-04I/SO.pdf2.PIC16LF84T-04I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 4MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 68 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 13 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 64 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC