PIC16LF818-I/SOTSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF818-I/SOTSL Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 10MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.75KB (1K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16LF818-ISOTSL Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 16
EEPROM Μέγεθος 128 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC