PIC16LF77T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF77T-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF77T-I/PT.pdf2.PIC16LF77T-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF77T-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 17548 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF77T-I/PT.pdf2.PIC16LF77T-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 368 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-TQFP
Αλλα ονόματα PIC16LF77TI/PT Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 33
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x8b