PIC16LF74-I/PTG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF74-I/PTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF74-I/PTG.pdf2.PIC16LF74-I/PTG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF74-I/PTG Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5364 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF74-I/PTG.pdf2.PIC16LF74-I/PTG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® 16F
RAM Μέγεθος 192 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-TQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x8b