PIC16LF724-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
Φύλλα δεδομένων: PIC16LF724-E/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
438 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF724-E/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 60153 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16LF724-E/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-UQFN (5x5)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 192 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 36 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 14x8b