PIC16LF707-I/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
Φύλλα δεδομένων: PIC16LF707-I/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
365 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF707-I/MV Κατασκευαστής Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 50315 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16LF707-I/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 40-UQFN (5x5)
Σειρά PIC® XLP™ mTouch™ 16F Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 20MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, SPI, UART/USART
Πόλωση 40-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος A/D 14x8b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Λειτουργικό σύστημα PIC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC16LF707-I/MV
Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5) Περιγραφή IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
SRAM Bytes δεδομένων - Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 3.6 V