PIC16LF18857-E/SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28SDIP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF18857-E/SP.pdf2.PIC16LF18857-E/SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
435 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF18857-E/SP Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 58137 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF18857-E/SP.pdf2.PIC16LF18857-E/SP.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SPDIP
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 56KB (32K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 28-SPDIP