PIC16LF1847-E/MV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF1847-E/MV.pdf2.PIC16LF1847-E/MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
455 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF1847-E/MV Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 69857 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF1847-E/MV.pdf2.PIC16LF1847-E/MV.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-UQFN (4x4)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ mTouch™ 16F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 14KB (8K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 15 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)