PIC16LF18326T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18326T-I/SL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: PIC16LF18326T-I/SL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF18326T-I/SL Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 63183 pcs Φύλλο δεδομένων PIC16LF18326T-I/SL.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 28KB (16K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα PIC16LF18326T-I/SL-ND
PIC16LF18326T-I/SLTR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 12
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 11x10b, D/A 1x5b